Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

WIGILIA

 

W atmosferze radości, ciepła i blasku bożonarodzeniowego drzewka przebiegało tegoroczne spotkanie opłatkowe członków Zarządu Oddziału oraz prezesów Ognisk ZNP, które odbyło się 10 grudnia 2015 r.

Na wstępie koleżanka Prezes – Aleutyna Kołos krótko podsumowała pracę Oddziału w 2015 roku oraz przedstawiła wstępne zamierzenia i propozycje do pracy na rok 2016. Wszystkie zaplanowane zadania, imprezy oraz uroczystości zostały zrealizowane.

Za szczególne zaangażowanie w pracy na rzecz Oddziału w mijającym roku, jak też za pozyskiwanie nowych członków Związku zostały wyróżnione i nagrodzone następujące osoby: Paweł Duchnowski – prezes Ogniska ZNP Gminy Piątnica, Renata Buczyńska – prezes Ogniska ZNP Gminy Śniadowo, Danuta Danielewska-Lasota – prezes Ogniska ZNP przy Zespole Szkół Specjalnych w Łomży, Waldemar Cieślik – prezes Ogniska ZNP przy Szkole Podstawowej Nr5 w Łomży, Mirosława Dziekońska – prezes Ogniska ZNP Gminy Miastkowo, Joanna Ciborowska – członek Zarządu Oddziału, Adam Myśliwiec – członek Zarządu Oddziału ZNP w Łomży, przewodniczący Sekcji Brydża Sportowego, Jolanta Lubak – prezes Ogniska ZNP przy Bursie Szkolnej Nr 1 w Łomży, Urszula Suchodoła – prezes Ogniska ZNP przy Szkole Podstawowej Nr 2  w Łomży, Dorota Przestrzelska – przewodnicząca oddziałowej Sekcji Bibliotekarskiej, Irena Wawrzynkowska – prezes Ogniska ZNP przy PSM I i II stopnia w Łomży.

Następnie, zgodnie z tradycją Bożego Narodzenia wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i wymieniliśmy życzeniami. A były to życzenia radości i pokoju, rodzinnej atmosfery na święta oraz szczęśliwego Nowego Roku, spełniającego marzenia osobiste, jak też dążenia zawodowe.

 

Dorota Kucisz

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
pt, 18 grudnia 2015 06:53
Data ostatniej edycji: śr, 23 grudnia 2015 10:34:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę