Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Zarząd Oddziału w Łomży
ul. Sadowa 2
tel/fax. (086) 216-51-94
e-mail: oddzial-lomza@znp.edu.pl

Centrum Informacji i Doradztwa dla Nauczycieli – członków ZNP

Zarząd Oddziału śr, 14 września 2005 21:47

Jednym z głównych zadań Zarządu Oddziału ZNP w Łomży jest doskonalenie systemu edukacji narodowej, co przejawia się troska o właściwy dobór kadry kierowniczej w placówkach i pomoc w awansie zawodowym nauczyciela. Organizowanie są szkolenia i spotkania metodyczne doskonalące warsztat pracy nauczycieli. W tym celu powołano przy oddziale Centrum Informacji i Doradztwa dla nauczycieli. Przedstawiciele ZNP biorą udział w pracach komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych na kolejne stopnie awansu zawodowego.

Przepisy prawne

Zarząd Oddziału śr, 14 września 2005 21:12

- KARTA NAUCZYCIELA - ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 1 grudnia 2004 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli www.zeszyt.pl - ustawy, rozporządzenia: www.prawo.vulcan.pl

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę