Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Zarząd Oddziału w Łomży
ul. Sadowa 2
tel/fax. (086) 216-51-94
e-mail: oddzial-lomza@znp.edu.pl

OŚRODEK USŁUG PEDAGOGICZNYCH I SOCJALNYCH ZNP

Zarząd Oddziału pt, 09 września 2005 16:12

Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych jest wyspecjalizowaną jednostką organizacyjną Związku Nauczycielstwa Polskiego, powołaną do prowadzenia działalności gospodarczej. Od 2001 r. Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych uczestniczy w programie grantów edukacyjnych Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Realizują je co roku cztery filie OUPiS: w Białymstoku, Gdańsku, Lublinie i Katowicach. Kursy prowadzone w ramach grantów cieszą się dużym uznaniem uczestników i bardzo dobrą opinią, udzielających środków finansowych, władz oświatowych.

NAUCZYCIELSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA S.A

Zarząd Oddziału pt, 09 września 2005 16:08

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa powstała w 1998 roku w celu negocjowania specjalnych ofert ubezpieczeniowych dla środowiska oświaty. Nasza misja Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę, zapewniamy kompleksową obsługę nauczycielom, pracownikom oświaty oraz instytucjom oświatowym w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz finansowych.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę