Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Życzenia świąteczne

Łomża, Boże Narodzenie 2003 r. „Wiara zawiera w sobie niezwykły potencjał duchowy, kulturowy i etyczny, który może pomóc w zrozumieniu poważnych kwestii dręczących dziś Europę...”

Łomża, Boże Narodzenie 2003 r. „Wiara zawiera w sobie niezwykły potencjał duchowy, kulturowy i etyczny, który może pomóc w zrozumieniu poważnych kwestii dręczących dziś Europę...” (Ecclesia in Europa, 19) Członkom i Przyjaciołom Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej życzę z całego serca obdarzania potencjałem duchowym wszędzie, gdzie wypadnie im budować wspólnotę Narodu.

Stanisław Stefanek Biskup Łomzyński

*** Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego, wszystkim Łomżyniakom w kraju i za granicą składam życzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego 2004 roku.

Jerzy Brzeziński Prezydent Łomży

*** W imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu Łomżyńskiego wszystkim mieszkańcom pięknej Ziemi Łomżyńskiej i ich najbliższym składam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten radosny i przeżywany przez każdego w szczególny sposób dzień umocni i zespoli nas duchowo. Życzę, by ludzka życzliwość i wola budowania stabilnej przyszłości towarzyszyły Państwu przez cały 2004 rok.

Wojciech Kubrak Starosta Łomżyński


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę