Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Słowo od prezesa

Wyrażam swoją wdzięczność wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na uroczyste spotkanie z okazji 45-lecia naszego Towarzystwa.

Moje autentyczne wzruszenie wywołały te koleżanki i ci koledzy, którzy mimo wszelkich przeciwności losu dotarli do Centrum Katolickiego im. Papieża Jana Pawła II z najodleglejszych zakątków Polski. Duchem, sercem i myślami byliśmy z tymi wszystkimi, którzy mimo szczerych chęci musieli pozostać w domach. Niech domy wszystkich łomżyniaków: tych co pozostali tu, nad Narwią, tych których losy rzuciły w różne zakątki Polski, jak i tych, którzy z zagranicy biegną myślami w rodzinne strony, ogarnie ciepło choinki. Niebawem spotkamy się przy opłatku. W jego bieli wypisane są najszczersze słowa ludzi życzących sobie najlepiej. Niech jego trzask pomiędzy dwojgiem ludzi wyzwoli spełnienie marzeń, da satysfakcję i nadzieję. Jutro musi być lepiej – tylko takie wieści płyną dzisiaj z Betlejem.

Zygmunt Zdanowicz

Prezes ZG TPZŁ


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę