Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Turniej piłki nożnej Bursa Szkolna nr 3

W ciepłe jeszcze mimo pory jesienne popołudnie 28 października 2013 roku cztery drużyny rywalizowały ze sobą w turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Bursę Szkolną nr 3. Cały turniej przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze.

Mimo dużych różnic wzrostu nasi chłopcy wyszli na pierwszy mecz nieco zaskoczeni. O czym świadczy wynik pierwszego spotkania - 4:0 dla Bursy Szkolnej nr 3. Jednak w drugim meczu przy wsparciu „rezerwy”, i dobrej obronie bramkarza (Stasia) oraz wytrwałości obrońców (Damiana, Patryka i Krzysia) nie ugięliśmy się zyskując w pierwszej połowie przewagę atakując (Adrian i Marcin). Tym sposobem i wygraną w drugim meczu (2:1 z drugą drużyną z Bursy Szkolnej nr 3) zajęliśmy III miejsce w turnieju, a radości naszej nie dało ukryć się w drodze powrotnej do Placówki.


Miejsca kolejno zajęli:

I - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie

II – Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

III – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży

IV – Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

 

Inga Kolaska
śr, 06 listopada 2013 08:23
Data ostatniej edycji: śr, 06 listopada 2013 08:39:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę