Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Odkryj w sobie SUPERBOHATERA

W myśl hasła "wspólny wolontariat oparty na dobrej zabawie" firma Boehringer Ingelheim po raz kolejny 29.05.18r. przeprowadziła z dziećmi z naszej placówki akcję charytatywną. Tym razem pracownicy BI wraz z naszymi wychowankami dzięki wspólnej zabawie i pracy stworzyli budę dla psów z łomżyńskiego schroniska.
Poprzez m.in. zabawy integracyjne, ruchowe, wspólne tworzenie "trampek mocy", aż do zbudowania budy dla psów koordynatorzy wydarzenia udowodnili, że nie trzeba być superbohaterem z bajek, żeby odkryć w sobie super moc. Pokazali oni, ze drzemie ona w każdym z nas i pozwolili odkryć ją naszym dzieciom. A ogromną mocą, którą możemy dać innym są zaufanie, empatia, odwaga, oraz szacunek. Jak komentują dzieci z naszej placówki dzień z pracownikami firmy BI to wspaniale spędzony czas, który na długo zostanie w ich pamięci. Mamy nadzieję, na kolejną akcję w przyszłym roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę