Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Turniej piłki nożnej

W sobotę 30 września odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego w piłce nożnej o Puchar Prezesa Firmy CHEP Polska Sp. z o.o. pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Hajnowskiego.

 

W zmaganiach nie mogło oczywiście zabraknąć naszego teamu. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. Mecze odbywały się na stadionie Gminnego Ośrodka Kultury w Białowieży. Grano równocześnie na dwóch boiskach systemem każdy z każdym.

Nasza placówka zdobyła historyczne II miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę