Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Bierzmowanie 2017

13 czerwca stał się ważną datą dla dwojga wychowanków naszej placówki. Tego dnia przyjęli oni bowiem w Kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży Sakrament Bierzmowania. Na wychowanków poprzez ręce biskupa Stanisława Stefanka spłynęły dary Ducha Świętego: dar mądrości, rozumu, rady, męstwa, umiejętności, pobożności, bojaźni Bożej.
Mamy nadzieję i jednocześnie życzymy, aby otrzymane łaski towarzyszyły naszym wychowankom nie tylko na chwilę, ale na całe życie. Niech Bóg ma ich w swojej opiece, a życie upływa w radości i spokoju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę