Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Kumoszki

Rewelacyjna fotografia, jedna z tych, które nabierają dodatkowego smaku z upływem czasu. Autor wyłowił scenkę za pomocą obiektywu super zoom. Trafnie znalazł właściwe podświetlenie tak aby zanikające, zmienne kształty zamrożonej wody - nabrały życia. Nie tak łatwo dostrzec z oddalenia, w przeładowanym szczegółami otoczeniu miniaturowe „postacie” z topniejącego lodu. Dla Autora to rozgadane kumoszki - wędrujące przez zimowy krajobraz. Inni dostrzegli w tym obrazie duszki z krainy mrozu, figurki z baśni Andersena, a nawet modelki Xawerego Dunikowskiego z serii rzeźb „Brzemienne”. Jedno jest pewne: można nudzić się i narzekać, można też ruszyć poza miasto i znaleźć w cudach Natury pożegnanie zimy. Chyba najtrudniejszy pierwszy krok: oderwać się od ekranu telewizora lub komputera - heroiczna decyzja którą ciężko podjąć, co widać po zbyt opustoszałych ulicach rozleniwionej, 60 tysięcznej Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę