Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zawód po francusku

To była cudowna podróż. Z mazowieckiej równiny pod samiutkie Pireneje... i tylko jeden na pozór drobny szczegół położył sie cieniem. Otóż wyobraźnia nasycona widokiem pocztówkowych palm na Lazurowym Wybrzeżu narosła oczekiwaniem, że skromnie po polsku oczekując, może nie na całym gorącym południu, nie w każdym mieście ale trochę tych egzotycznych palm ustrzelę obiektywem. Calutką podróż w gotowości, z lustrzanką gotową na wszystko - natrzaskałem setki sympatycznych ujęć i reporterskich sytuacji.. tu piękna damska kreacja po francusku.. tam finezja lub banał jak wszędzie i gdzie te palmy? Może nie przegląd gatunków, ale chociaż jedna. Bóg się nade mną ulitował  i wreszcie pod koniec podróży, po drugiej stronie ulicy w jakimś przelotnym mieście, teleobiektywem zdążyłem ustrzelić, jakby wstydliwie schowaną za jakąś szarą ścianą, na prywatnym podwórku: palmę królewską. Jedną jedyną, przez taki kawał Europy. No piękna, ale jakiż zawód przeżyłem. Nie  jestem tym pojedynczym (jaki mi los dał) strzałem zmieszany, ale lekko wstrząśnięty owszem. Już mnie na fotograficzne safari, na Południe nie ciągnie.

Bolesław Deptuła
śr, 02 czerwca 2021 08:45
Data ostatniej edycji: śr, 02 czerwca 2021 08:53:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę