Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Mały olbrzym

Zadziwiający efekt, jak z filmu „Kochanie zwiększyłem dzieciaka”. To przywilej młodości: łamać stereotypy, bez oporów badać skróty perspektywiczne i dziwne punkty widzenia. Coraz tańsze aparaty - zabawki pomagają  w poszukiwaniach: łapią obrazy w trudnych warunkach i z niebywałą głębią ostrości, jak w tym przypadku. Starsi łapią się za głowę: tak nie wolno zniekształcać - po latach dziecko zapyta a gdzie są normalne fotografie ? Jednak eksperymentować warto. Przetrwają próbę czasu fotografie zabawne, ale nie ośmieszające - wtedy bohater zdjęcia też będzie zadowolony. Więc na chwile spróbujmy zamiany ról: i kto tu jest Guliwerem w krainie Liliputów ?

Bolesław Deptuła
pon, 27 sierpnia 2012 08:44
Data ostatniej edycji: pon, 27 sierpnia 2012 17:22:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę