Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pod Szurem

Czarno-białe fotografie stają się modne, powstają nawet aparaty cyfrowe pracujące wyłącznie w czerni i bieli. Słusznie, kolor często przeszkadza w odbiorze tego, co autor chce przekazać. Posiadacze starych aparatów mogą poczuć się dowartościowani... Po 40 latach od wykonania tej fotografii w Starej Łomży, polna droga wygląda tak samo jak w czasach grodziska średniowiecznego. Jest coś uroczego w takiej niezmienności - jednak coś trwałego zostało wśród gwałtownych zmian w naszym krajobrazie. Jakiś pewnik w skali wielu pokoleń. Co najwyżej turysta zwiedzający Wzgórze Św. Wawrzyńca ponarzeka na możliwość odciśnięcia swojej figury, a im bardziej ostrożny tym szybciej wywinie salto na gliniastej drodze. Próba chwytania się trawy przyśpieszy emocjonujące, bliższe spotkanie z przyrodą. Bo zmieniło się jedno: kleszcze nasze czasy polubiły, jest ich coraz więcej, rozmnażają się znakomicie - bez przeszkód.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę