Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Plener pod Nowogrodem

W zdjęciach reporterskich dopuszcza się swobodę np. w przerysowaniu, zachwianiu proporcji, jeśli brak czasu lub sytuacja wymuszają szybką reakcję fotografa, ale trzeba pilnowac pewnych zasad. Autor na szczęście czuwał nad wybraniem odpowiedniego punktu widzenia, kierując naszą uwagę na więź między bohaterami zdjęcia - wykorzystał dodatkowe łączniki: cienia, kijków na ziemi i w ręku głównego bohatera zdjęcia. Warto czekać, jak tu na pojawienie się słońca, aby wypełnić zbyt pustą przestrzeń w  kompozycji fotograficznej. Rewelacyjne są takie obrazy, z dodatkowym walorem dokumentu - prawdziwe życie na wsi jest trudniejsze niż się mieszczuchom wydaje. Kiedy po latach odwiedzamy te same miejsca, zazwyczaj zastajemy smutną rzeczywistość: w miejscu drzwi gęste krzaki, a dachy „malowniczo” zapadnięte. Czy w pełni zdajemy sobie sprawę z losu samotnych, starych, chorych na wsi?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę