Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Metamorfoza

Nadchodzi jesienny czas przeobrażeń. Spacer - w przypadku tej fotografii, po Lesie Szablackim nad Narwią - upewnia, że poszukiwanie absolutnej stabilizacji przez ludzi jest złudą na potrzeby chwili, bo stabilna jest jedynie nieuchronność zmian. W coraz większych obszarach szarości wśród drzew można znaleźć przeobrażenia natury w nowe kształty i zaskakujące kolory. Jedna z gałęzi w ostrym słońcu błyszczy z dala jakby otaczały ja kawałki podświetlonej żywicy - zapowiedź bursztynu. Z bliska: to tylko zwoje niepozornej, cienkiej jak błonka kory. Odkrywamy, że piękno nie ma wieku, a najlepsza jest naturalność. Odpowiednie  oświetlenie to podkreśli, z codziennej szarości wydobywając ukryte i niespodziewane barwy. Dobry moment do refleksji nad naszym udziałem w tej nieustannej metamorfozie życia.

Bolesław Deptuła
so, 17 września 2011 18:54
Data ostatniej edycji: śr, 21 września 2011 10:44:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę