Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wciągająca Dworna

Gdzie są granice eksperymentu? W Łomży co jakiś czas próbuje się pod kierunkiem bardziej doświadczonych twórców zachęcić mieszkańców do udziału w fotograficznych warsztatach twórczych. Podczas wakacyjnych plenerów m.in. na ulicy Dwornej, zajęcia warsztatowe organizowane przez MDK-DŚT poprowadził Leszek Wiśniewski, który uważa, że z obrazem zawsze warto eksperymentować. Zaproponował grupie młodzieży nowe spojrzenie za pomocą różnych materiałów i technik. Zamiast przetworzeń komputerowych, umożliwił uzyskanie niezwykłych efektów już na wstępnym etapie pracy z aparatem. Jednym z ciekawych materiałów pomocniczych było użycie folii pryzmatycznych z odpowiednią fakturą, które uzupełniały przetworzony obraz o tęczowe dodatki, co widać na udanym przykładzie autorstwa Adama Daniszenko. Taki sposób uzyskania obrazu nie grozi uszkodzeniem aparatu, którym można wykonać do porównań „zwyczajną” fotografię tego samego motywu. Założono odrealnienie tematu, więc nie powinno dziwić swobodne, zależne tylko od fantazji młodego Autora -traktowanie pionu i perspektywy, które skręcając wciągają także naszą uwagę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę