Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pejzaże z lodu

Oto siła wyobraźni. Wystarczy pójść na spacer, np. tuż pod Łomżę, gdzie powstały te fotografie. Z Grobli Jednaczewskiej zawsze można zobaczyć coś inspirującego. Dla kogoś wyczulonego na piękno jest tu nadmiar emocjonalnych obrazów i miła trudność wyboru. Wystarczy wejść w ogrom łąk nadnarwiańskich jeszcze nie całkiem zmienionych „cywilizacją ludzką”, zdawałoby się „zwyczajnej pustki, na której nic się nie dzieje”. Autor umiał dostrzec na równej tafli rozlewisk wrażenie przestrzennych figur: górskie szczyty lub spiętrzone bryły lodu, a wyżej niczym na płaskowyżu Nazca w Peru wizerunek kolibra w locie. Jak to możliwe, że są posiadacze aparatów, którzy narzekają na brak tematów - przechodzą obok, patrzą i nie widzą w tych zamrożonych krajobrazach zmieniających się wraz z pogodą - nieskończoności fantastycznych obrazów. Brawa dla Autora za pyszne, wieloznaczne kompozycje lodowe, odnajdowane ze smakiem, świadome.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę