Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Z listów do redakcji

Jolanta Kwaśniewska
Warszawa, maj 2004 roku
Pani Barbara Porwoł
Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym
Al. Piłsudskiego 11 A
18-400 Łomża

Szanowna Pani,
Miło mi było otrzymać od Pani materiały na temat dokonań Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. Bardzo dziękuję za wiadomości, które są tak cenne dla wielu pań szukających psychicznego wsparcia, otuchy i zrozumienia w gronie życzliwych im osób.
Z przyjemnością zapoznałam się z artykułami w Biuletynie Informacyjnym. Poruszają one wiele ważnych z medycznego punktu widzenia tematów, świadczą także o niezwykle różnorodnej i bogatej działalności Stowarzyszenia.
Gratuluję optymizmu i entuzjazmu najlepszego zdrowia.

Z poważaniem,
Jolanta Kwaśniewska

88888

Drogie Koleżanki i Przyjaciółki!
Byłyśmy z Ewą prawie do końca. Każdego dnia odbierałyśmy informacje ze szpitala, odwiedzałyśmy Ją w poniedziałki i środy – żeby nie zmęczyć za bardzo.
Wierzyłyśmy wraz z Nią w cud, to tak łatwiej znieść rzeczywistość. Byłyśmy szczęśliwe, jak po świętach wyraźnie następowała poprawa.
Niezbadane są wyroki Boże i przyjmujemy je z pokorą – staramy się sprostać takiej postawie, ale nie jest to proste ani łatwe. Trudno pogodzić się z faktem odejścia tak młodej Kobiety – Żony i Matki. Społeczniczka, która tyle dobrego zrobiła i mogła jeszcze zrobić dla ludzi, wykorzystując swoją wiedzę i zawsze chętnie otwierając swe serce.
Znałyśmy Ją od pierwszych dni powstania Waszego Stowarzyszenia, podziwiałyśmy za mądrość, rozmach, pomysły i wolę działania – Ewa była nieugięta, małe sprawy nie zwalały Jej z nóg, wielkie nie przytłaczały.
Odeszła w cierpieniu znosząc je mężnie i budząc szacunek. Nie byłyśmy na pogrzebie Ewy, bo nie spodziewałyśmy się tak szybkiego terminu. Przywykłyśmy w Warszawie do 7–10 dni i więcej. Ale na zawsze pozostanie Ona w naszej pamięci i w naszych sercach.
E. Kozik, Zofia Michalska,
Wiesława Dąbrowska, (—), Warszawa

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę