Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Złote Gody

Miłość jest najbardziej dźwięczną
ze wszystkich harmonii.
H. Balzak

Pięćdziesiąt lat w życiu człowieka, to niemało. Teresa i Henryk Kossowscy wiedzą to doskonale. Oboje zostali dotknięci chorobą nowotworową. Wytrzymali próbę czasu, próbę miłości, próbę życia.
17 kwietnia obchodzili Jubileusz 50-lecia Małżeństwa.
Cała rodzina zaangażowała się w obchody. Najpierw, Msza święta w kościele pw. Krzyża Świętego. Do ołtarza podążają, niby Młoda Para, dostojni Jubilaci. Za nimi uroczysty orszak: córki wystrojone jak druhny, wnuczęta, prawnuki. Po homilii – ceremonia odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
Potem, radosne, rodzinne spotkanie. Jubilatom, jak przy zaślubinach, wręczono kwiaty, wspaniałe prezenty, strzeliły korki szampanów i... nie mogło się zabraknąć pocałunku Złotej Pary.
Z wielkim wzruszeniem uczestniczyliśmy wszyscy w tej wyjątkowej uroczystości. Razem z Jubilatami i ich rodziną cieszyliśmy się, bo nie każdemu dane jest doczekać takiego Jubileuszu. Dołączamy się do wszystkich życzeń, jakie z okazji pięćdziesięciolecia małżeństwa otrzymali dostojni Jubilaci. Życzymy wielu jeszcze lat w niegasnącej miłości w otoczeniu najbliższych. – Wszystkiego dobrego!
Gratulujemy!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę