Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wystarczy...

Czas nieuchronnie odmierza swój rytm. Życie toczy się dalej. Codziennie trudzimy się z własnym istnieniem
i z własnym umieraniem. Czasami wszystko wydaje się smutne, beznadziejne, głęboko ukryte pod szarą powłoka bólu, rozpaczy, cierpienia i wątpliwości. Pragniemy wówczas powrócić do kolorowej krainy dziecięcych marzeń. Świat staje się wtedy piękny, pogodny, radosny i życzliwy. Jeden promień słońca, jedno miłe słowo, jedno pozdrowienie, jeden przyjazny gest, jeden uśmiech i jedno serce wystarczy, aby na nowo uwierzyć w siebie, uszczęśliwić tych, którzy znajdują się obok. Wystarczy iskierka nadziei, a siły do walki powrócą i po raz kolejny zmierzymy się z okrutnym losem.
Wystarczy...
Anna Dąbrowska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę