Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

2009

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy za sponsorowanie imprez folklorystycznych w Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie oraz festynów archeologicznych “Powroty do przeszłości” odbywających się na dziedzińcu Muzeum w Łomży. Pani Agnieszka Wysocka – nauczycielka plastyki z Łomży, za wieloletnią i bardzo owocną współpracę z Galerią Sztuki Współczesnej w Łomży w zakresie wzbogacania szkolnej edukacji plastycznej o różne formy kontaktu uczniów ze sztuką


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę