Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Wizja Przedszkola Publicznego 5 w Łomży

WIZJA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 5 W ŁOMŻY 1. Przedszkole jest placówką otwartą, bezpieczną i przyjazną dla dzieci oraz ich rodziców. 2. Przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Przestrzega praw dziecka. 3. Praca przedszkola ukierunkowana jest na dziecko, jego harmonijny rozwój, potrzeby i zainteresowania. 4. Dzieci w naszym przedszkolu mają możliwość wyrównywania szans edukacyjnych. 5. Oferta edukacyjna przedszkola rozwija u dzieci kreatywność, innowacyjność, inicjatywność. Nasi wychowankowie wyposażeni w umiejętności językowe, informatyczne, matematyczne i społeczno-przyrodnicze dążą do osiągania sukcesów. Przedszkole promuje indywidualne talenty i uzdolnienia w środowisku lokalnym. 6. Placówka skutecznie promuje zdrowy styl życia i wpaja wartości proekologiczne. 7. Wspólnie z rodzicami przedszkole buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej. 8. Kadra pedagogiczna stale poszerza swoje kompetencje. Stosowane i wykorzystane aktywne metody pracy, innowacje, programy i nowatorskie rozwiązania gwarantują wysoką jakość pracy przedszkola. 9. Rozbudowany budynek przedszkola, wzbogacony o nowoczesne wyposażenie ma wpływ na wysoki poziom pracy. 10. Absolwent naszego przedszkola osiąga wysoki poziom dojrzałości szkolnej, łatwo adaptuje się w nowym środowisku, śmiało stawia czoło porażkom.

Foto:
Agata Komorowska
cz, 25 września 2008 01:49
Data ostatniej edycji: wt, 24 stycznia 2017 16:27:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę