Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Zarząd Oddziału w Łomży
ul. Sadowa 2
tel/fax. (086) 216-51-94
e-mail: oddzial-lomza@znp.edu.pl
OUPiS ZNP Filia w Łomży

OŚRODEK USŁUG PEDAGOGICZNYCH I SOCJALNYCH ZNP

Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych jest wyspecjalizowaną jednostką organizacyjną Związku Nauczycielstwa Polskiego, powołaną do prowadzenia działalności gospodarczej. Od 2001 r. Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych uczestniczy w programie grantów edukacyjnych Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Realizują je co roku cztery filie OUPiS: w Białymstoku, Gdańsku, Lublinie i Katowicach. Kursy prowadzone w ramach grantów cieszą się dużym uznaniem uczestników i bardzo dobrą opinią, udzielających środków finansowych, władz oświatowych.

Budynek Filii OUPiS, odbudowany po wojnie przez działaczy ZNP ze składek zwiazkowych.

fot. J.Sokołowski
Budynek Filii OUPiS, odbudowany po wojnie przez działaczy ZNP ze składek zwiazkowych. fot. J.Sokołowski

OUPiS organizuje i prowadzi:  kursy, seminaria i odczyty popularyzujące wiedzę pedagogiczną,  kursy pedagogiczne dla wykładowców placówek oświaty pozaszkolnej, przewodników wycieczek, wychowawców kolonii i obozów młodzieżowych,  kursy dokształcające i doskonalące w zawodzie,  kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,  kursy dokształcające dla kadry administracyjnej i obsługowej szkół i placówek oświatowo-wychowawczych.  administruje domami nauczyciela, klubami nauczycielskimi, ośrodkami szkolenia itp.,  prowadzi sprzedaż skierowań do ośrodków wypoczynkowych i sanatoriów ZNP,  organizuje w różnych formach wypoczynek dla dzieci i młodzieży,  prowadzi stałe i sezonowe ośrodki wczasowe i rekreacyjne,  zawiera umowy na wynajem obiektów lub pomieszczeń dla zaspokojenia potrzeb wczasowych, sanatoryjnych, sportowych itp.,  posiada własną bazę transportową i poligraficzną,  świadczy usługi w zakresie zaopatrywania dzieci i młodzieży w podręczniki szkolne i lektury,  przyjmuje zlecenia na wszystkie inne usługi związane z zaspokajaniem potrzeb szkół, pracowników oświaty i nauki oraz innych zleceniodawców - w zakresie swego działania. więcej >> www.oupis.pl


OFERTA OUPIS ZNP FILIA W ŁOMŻY


 1. wynajem pomieszczeń na zajęcia szkoleniowe, zebrania, narady 2. wynajem lokali na pomieszczenia biurowe 3. organizacja kursów szkoleń i warsztatów: - warsztaty dla nauczycieli stażystów i kontraktowych - kursy okresowe bhp - kursy komputerowe Kurs komputerowy I stopnia; Obsługa komputera; Edytor tekstu dla nauczycieli, Arkusz kalkulacyjny dla nauczycieli; Internet – jako narzędzie zdobywania i wymiany informacji; Podstawy projektowania stron www;


Kontakt:


Dyrektor: Aleutyna Kołos 


OUPiS ZNP Filia w Łomży 18-400 Łomżą


ul. Sadowa 2


tel/fax (086) 216 32 92


e-mail: lomza@oupis.pl

Zarząd Oddziału
pt, 09 września 2005 16:12
Data ostatniej edycji: cz, 18 września 2008 21:38:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę