Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Zarząd Oddziału w Łomży
ul. Sadowa 2
tel/fax. (086) 216-51-94
e-mail: oddzial-lomza@znp.edu.pl

NAUCZYCIELSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA S.A

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa powstała w 1998 roku w celu negocjowania specjalnych ofert ubezpieczeniowych dla środowiska oświaty. Nasza misja Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę, zapewniamy kompleksową obsługę nauczycielom, pracownikom oświaty oraz instytucjom oświatowym w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz finansowych.

Naszą misję realizujemy poprzez

Ułatwianie nauczycielom dostępu do nowoczesnych i wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych i finansowych przygotowanych specjalnie pod kątem ich potrzeb, preferencji i możliwości finansowych.
Współpracę z nauczycielami dając im szansę rozwoju osobistego oraz uzyskania dodatkowych dochodów.
Zwiększenie świadomości ubezpieczeniowo - finansowej nauczycieli ze szczególnym uwzględnieniem produktów i rozwiązań mogących poprawić i ułatwić ich codzienne życie.

Co nas wyróżnia
 
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa powstała w 1998 roku w celu negocjowania specjalnych, branżowych ofert ubezpieczeniowych. Działając w imieniu kilkuset tysięcy pracowników oświaty – w myśl starej zasady „Razem możemy więcej” – w ramach wynegocjowanych programów oferujemy placówkom oświatowym i indywidualnym pracownikom oświaty te same ubezpieczenia, z których korzystają na co dzień, po bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki współpracy z dziesięcioma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dysponujemy bogatym wachlarzem produktów ubezpieczeniowych, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę.
 
KONTAKT Z DORADCĄ KLIENTA NAU:
 
- JANUSZ RUTKOWSKI - TEL. 601 069 978
 
 
 
 
 
 Dodał: JS
 
 
Zarząd Oddziału
pt, 09 września 2005 16:08
Data ostatniej edycji: wt, 13 maja 2014 22:45:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę