Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Udane Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Po zdobyciu brązowego medalu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, uczennice Szkoły Podstawowej nr 9 i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 awansowali do ogólnopolskiego finału.

W sobotę  13.05.2023 w Białymstoku odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa podlaskiego w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. Bardzo dobrze zaprezentowały dwie łomżyńskie drużyny. Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyły drużyny dziewcząt z SP nr 9 i chłopców z SP nr 5. Dobrze także zaprezentowała się drużyna dziewcząt ze Szkoły w Miastkowie zajmując 4 miejsce. 

„To duży sukces każdej z dziewcząt. Wiele z nich ustanowiło rekordy życiowe. Uczennice startowały w biegach krótkich, średnich, skokach, rzutach oraz w sztafecie 4 x 100m” - chwali opiekun z SP9 Włodzimierz Wójcik. 

Na dystansie 300 metrów reprezentantki SP9 zajęły trzy pierwsze miejsca: Zuzanna Kalinowska, Aneta Góralczyk i Wiktoria Bęczkowska. Także w sztafecie 4x100m uczennice „dziewiątki” zajęły drugie miejsce, a w pchnięciu 3 kg. kulą Gabriela Nadolna zajęła 3 miejsce. Na 1000m Amelia Ciecierska, uczennica z Miastkowa, zajęła drugie miejsce.

Wśród chłopców SP5 w biegu na 100 m jako trzeci przybiegł Aleksander Marczuk, a na 1000m drugi był Kacper Miłaszewski.

Skład zespołu dziewcząt SP9:

Kalinowska Zuzanna, Kuczyńska Judyta, Bęczkowska Wiktoria, Góralczyk Aneta, Nadolna Gabriela, Komorowska Gabriela, Korytkowska Liliana, Kołakowska Weronka, Nieścier Aleksandra, Krajewska Agata, Iwanowska Oliwia, Grochowska Lena, Adasiewicz Julia, Chojnowska Gabriela. Nerowska Wiktoria, Wilczak Julia. Opiekunowie: Joanna Wójcik, Włodzimierz Wójcik.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę