Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Deszcze rozstawiały Piątuś Cup

Natalia Dobiecka ze Świdnika wygrała VIII edycję Turnieju Klasyfikacyjnego w Tenisie Piątuś Cup. Mimo kapryśnej pogody, dzięki zaangażowanych obsługi kortów, w ciągu czterech dni rozegrano 35 tenisowych pojedynków, które wyłoniły zwycięzcę.

Rywalizację na kortach III LO w Łomży wygrała Natalia Dobiecka ze Świdnika pokonując w finale 6/3 2/6 10/8 Agatę Konarską z Warszawy. 

W turnieju wystartowało 16 znakomitych tenisistek z różnych stron Polski. Formuła zawodów, jak co roku, była grupowa, a więc pierwszy przegrany mecz nie eliminował zawodniczki z turnieju.

Reprezentantka Łomży Aniela Galińska dotarła do ćwierćfinału Piątusia. Nasza tenisistka po dwóch wygranych meczach z Amelią Artemiuk (UKS Sokół Asy Białystok) 6/0 6/1 i Niną Chaczbabian (KT Warszawianka Warszawa) 6/2 6/2 oraz jednej trzysetowej porażce 0/6 6/4 8/10 z Agatą Konarską (KT Legia Warszawa) zakwalifikowała się do grupy finałowej turnieju. Niestety w pojedynku o brązowy medal, po bardzo zaciętym trzysetowym pojedynku z Gabrielą Stefaniak (KT Kalisja Tenis Pro), Anielka musiała uznać wyższość przeciwniczki przegrywając mecz 4/6 6/4 7/10.

- Liczyliśmy na medal, ale taki jest tenis. Czasami predyspozycja dnia, czasami łut szczęścia decydują o wygranej. Aniela dwukrotnie była o krok od zwycięstwa zarówno z Agatą finalistką turnieju jak i z Gabrysią Stefaniak, ale w decydujących momentach zabrakło trochę szczęścia a może doświadczenia, by odważniej zagrać w kluczowych momentach – podsumował trener Tomasz Waldziński. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę