Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Bezbramkowy remis ŁKS-u

W spotkaniu 27. kolejki IV ligi Łomżyński Klub Sportowy bezbramkowo zremisował z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Tym samym zespół z Łomży, na cztery mecze do końca sezonu, zajmuje 3. miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej Olimpii Zambrów i jednopunktową stratą do Ruchu Wysokie Mazowieckie.

W pierwszej części meczu żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć większej przewagi. ŁKS co prawda starał się prowadzić grę i dłużej utrzymywał się przy piłce jednak nie przełożyło się to na klarowne sytuacje bramkowe dla gospodarzy. Goście ograniczali się do prób uderzeń z dystansu. Strzały zawodników Ruchu mijały jednak znacznie światło bramki ŁKS-u.

W drugiej połowie łomżyńscy piłkarze starali się przyspieszyć tempo gry co przełożyło się na kilka dobrych okazji. Najlepszą sytuację na zdobycie gola zmarnował Wiktor Walczak, który po ładnym dograniu ze skrzydła uderzał z około jedenastego metra pola karnego. Piłka trafiła jednak w słupek bramki Ruchu. Dobre sytuacje miał stworzył także Rafał Maćkowski. Niestety jego uderzenia bronił bramkarz gości.

Pod koniec meczu zawodnicy ŁKS-u atakowali coraz liczniejszą grupą zawodników czym narażali się na groźne kontrataki Ruchu. Zawodnikom z Wysokiego Mazowieckiego brakowało jednak zimnej krwi w polu karnym naszej drużyny i mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem.

Wynik ten bez wątpienia jest korzystniejszy dla zespołu gości który jeśli wygra pozostałe do końca sezonu cztery mecze awansuje do III ligi. ŁKS natomiast poza wygranymi w ostatnich spotkaniach musi liczyć na straty punktów zarówno Olimpii Zambrów jak też Ruchu Wysokie Mazowieckie. 

 

ŁKS Łomża – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0 

kartki: Xahne Reid

ŁKS: Hremza – Poreda, Dobrowolski, Melao, Kamienowski – Żebrowski, Kadłubowski (83’Csiszer), Walczak – Szymański (76’Sokołowski), Maćkowski (88’Cudakiewicz), Xahne Reid.   

 

Cresovia Siemiatycze – ŁKS Łomża 0:2 (0:1).

gole: Koc 18’, Maćkowski 67’.

ŁKS: Hremza – Poreda, Cychol, Melao, Antonowicz (68’Kamienowski) – Grycel (57’Csiszar), Żebrowski, Kacprzyk (80’Kadłubowski) – Koc (46’Szymański), Maćkowski, Cudakiewicz (46’ Xahne Reid).

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę