Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 16 maja 2022 napisz DONOS@

Srebrni unihokeiści

Drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zajęła drugie miejsce w Finale Wojewódzkim w unihokeju chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej i awansowała na do ogólnopolskiego finału.

W rozgrywanych w 14. grudnia w Białymstoku wojewódzkich finałach w unihokeju chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły podstawowej w Kupiskach. Zagrali świetne zawody z SP Orla 2:1, natomiast w finale po pięknym, zaciętym meczu ulegli SP 5 Suwałki kończąc z wynikiem 4:2. Ostatecznie drużyna zajęła drugie miejsce i tym samym chłopcy uzyskali awans na finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Elblągu.

Bramkarz zespołu z Kupisk, Szymon Szczytkowski, został uznany za najlepszego bramkarza turnieju. W zespole na wyróżnienie zasłużył także Mateusz Faryna.

Zespół wystąpił w składzie: Szymon Szczytkowski, Jakub Piotrowski, Jakub Boryszewski, Piotr Malicki, Mateusz Faryna, Łukasz Nasiadko, Jakub Małkowski, Adam Zakrzewski, Sebastian Łomotowski, Dawid Barzyk, Patryk Filipkowski. Opiekunem zespołu jest Adam Wszeborowski. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę