Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate na podium

Kategoria młodzik - 55 kg, 1 miejsce Adam Miciura, 3 miejsce Adam Burczyk.

Udany weekend zaliczyli Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate. Na ogólnopolskim turnieju z okazji 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin, nasi reprezentanci zajęli trzecie miejsce.

W sobotę 11. grudnia 2021 r. w Warszawie odbył się ogólnopolski turniej 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin. Młodzi zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate w klasyfikacji drużynowej zajęli trzecie miejsce.

- Zawody podzielone były na dwa bloki, pierwszy dla osób z doświadczeniem startowym oraz drugi dla osób początkujących - tzw. „pierwszy krok” - przybliża sensei Dariusz Syrnicki, prezes Łomżyńskiego Klubu Karate.

W pierwszym bloku rywalizowało 6 zawodników ŁKK. Pierwsze miejsca zajęli Łukasz Michalak (juniorzy młodsi) i Adam Miciura (młodzicy). Drugie miejsca zajęły Zuzanna Jakubiak (młodziczki) i Natalia Borawska (juniorki), na trzecich miejscach uplasowali się Adam Burczyk (młodzicy) i Kordian Kamalski (juniorzy).

W bloku „pierwszy krok” kadetów wystąpili: Mateusz Marczuk, Jan Aszoff, Jakub Mateuszczyk, Marcel Konopka, Pola Ćwik, Marta Kukso, natomiast w kategorii młodziczek: Zofia Ekstowicz, Magdalena Krajewska, Justyna Dudas.