Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 25 stycznia 2022 napisz DONOS@

ŁKS jedzie do Wasilkowa

Przed zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego ostatni akcent zmagań w rundzie jesiennej IV ligi. W ostatnim tegorocznym meczu zespół trenera Tomasza Staniórskiego zmierzy się w sobotę, w wyjazdowym pojedynku z drużyną KS Wasilków.

Nasi najbliżsi przeciwnicy, prowadzeni przez byłego trenera ŁKS-u, Roberta Speichlera to spadkowicze z III ligi. W pierwszym sezonie po spadku KS Wasilków gra jednak w kratkę. Po 14 rozegranych spotkaniach zajmują 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów i bilansem bramkowym 28-21. W ostatnie serii gier, w wyjazdowym pojedynku drużyna trenera Speichlera musiała uznać wyższość Ruchu Wysokie Mazowieckie przegrywając 0:2. 

W zespole z Łomży, po przerwie spowodowanej pauzą za kartki, do kadry meczowej wracają Yauhen Hremza, Wiktor Walczak i Daniel Kacprzyk. Sztab szkoleniowy ŁKS-u będzie więc miał pozytywny ból głowy z zestawieniem wyjściowej jedenastki na spotkanie w Wasilkowie. Nasza drużyny z dorobkiem 34 punktów i bilansem bramek 59 – 19 zajmuje jak na razie 3. miejsce w tabeli. Do prowadzącej w tabeli Olimpii Zambrów ŁKS traci trzy punkty, do drugiego Ruchu Wysokie Mazowieckie – dwa. W najbliższej serii gier dojdzie jednak do bezpośredniego starcia lidera z wiceliderem rozgrywek, więc przed ŁKS-em szansa na zredukowanie strat do prowadzącej dwójki. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 13.00. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę