Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 czerwca 2022 napisz DONOS@

Ruch samochodów na kolejnym odcinku S61: Stawiski – Szczuczyn

Główne zdjęcie
Fot. GDDKiA

We wtorkowe południe pojazdy poruszające się DK61 zostały przekierowane na S61. To techniczna zmiana organizacji ruchu w związku z kolejnym etapem prac. Będzie tam obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h – informuje GDDKiA.

To kolejny odcinek drogi Via Baltica, na której dobiegają końca prace budowlane i porządkowe. Już GDDKiA zapowiedziała oficjalne otwarcie tego fragmentu S61 w lipcu lub na początku sierpnia. Jak wynikało ze wcześniejszych informacji, wykonawca potrzebuje około 2 miesięcy, aby dokończyć prace kosmetyczne i porządkowe. GDDKiA podkreśla w komunikacie, że przełożenie ruchu pozwoli na wykonanie ostatnich już prac, takich jak np. połączenie ogrodzeń, barier i wykonanie nawierzchni dróg bocznych i serwisowych, po których do tej pory odbywał się ruch.

Udostępnienie pełnego przekroju drogi klasy S oraz zdjęcie ograniczenia prędkości do 70 km/h planowane jest na przełom lipca i sierpnia, razem z otwarciem sąsiedniego odcinka S61 Kisielnica (węzeł Kolno) – Stawiski. Wtedy kierowcy zyskają łącznie prawie 44 km trasy ekspresowej od węzła Kolno, na północ od Łomży, do końca obwodnicy Szczuczyna – przekazuje GDDKiA.

Wykonawca apeluje do kierowców o przestrzeganie limitu prędkości oraz zachowanie wzmożonej ostrożności z uwagi na prowadzone jeszcze roboty i możliwość lokalnych zawężeń do jednego pasa ruchu.

 

Foto: Fot. GDDKiA
Foto: Fot. GDDKiA

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę