Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szczęśliwa szóstka i siódemka dla sportowców z Łomży

- Aż 1226 zawodniczek i zawodników wystartowało w Halowych Mistrzostwach Polski U 18 i U 20 - relacjonuje trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. Trzydniowe zawody odbywały się w dniach od 12. do 14. lutego w przepięknej hali w Toruniu. - Mimo panującej pandemii Covid i tęgiej zimy, wystartowali wszyscy najlepsi lekkoatleci naszego kraju. Wśród startujących w Toruniu nie zabrakło lekkoatletów LKS Narew Kurpiewski Łomża.

- Moi łomżyńscy lekkoatleci każdego roku mozolnie przygotowują się do startu na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku - opowiada trener Kotowski. - Nie mając własnych obiektów, o medalach na Mistrzostwach Polski można tylko pomarzyć... Najlepiej z czwórki zawodniczek wypadła Zosia Nagórska, zdobywając szóste miejsce w konkurencji trójskoku juniorek dobrym wynikiem - 11,68 metra. W tej samej konkurencji Martyna Szulc była siódma - 11,37 metra i również siódma w konkurencji skoku w dal - 5,40 m.

Dominik Krajewski w konkurencji skoku w dal juniorów uplasował się na siódmym miejscu - 6,39 metra. Dobrze skacząca, ale mająca ogromne problemy na rozbiegu (brak warunków do treningu halowego) Zuzanna Poteraj w trójskoku juniorek zajęła miejsce piętnaste - 10,24 m.
- Ogólnie start można uznać za udany, biorąc pod uwagę, w jakich warunkach realizowaliśmy cykle treningowe - podsumowuje trener Jan Kotowski, który przysłał do 4lomza.pl zdjęcia z treningów na łomżyńskich obiektach w okresie zimy.

Mirosław R. Derewońko

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę