ŁKS 1926 Łomża pewnie wygrywa przy Zjeździe

Na inaugurację sezonu ŁKS 1926 Łomża pewnie pokonał na własnym boisku Wigry Suwałki II 5:1. Zawodnicy z Łomży kontrolowali cały przebieg spotkania, niestety, kilka sytuacji zmarnowali, ale i tak wynik napawa optymizmem.

Po dłuższej przerwie wystartowała IV liga podlaska. Ze względu na koronawirusa dyspozycja zawodników, mimo pozytywnych oznak przed rundą jesienną, była niewiadomą. Ale od początku spotkania to ŁKS 1926 miał inicjatywę gry, i to on częściej grał pod bramką gości.

Już w na poczatku spotkania, w drugiej minucie gry, po dobitce Korzenieckiego ŁKS 1926 objął prowadzenie. Piłkarze z Łomży dalej napierali i po ładnym podaniu w pole bramkowe w szóstej minucie kolejną bramkę z główki strzelił z 17 Wojno.

Trzecia bramka wpadła po stałym fragmencie gry. Z lewej strony boiska na wysokości pola karnego, rzut wolny. Piłka wpada na pole karne, trochę zamieszania i Brzozowski umieszcza piłkę w siatce gości. ŁKS 1926 prowadzi 3:0.

Czwarta bramka padła po ładnym rajdzie ze środka boiska. 3 podania i piłkę w bramce umieszcza Jastrzębski. ŁKS prowadzi 4:0.

Honorowe trafienie goście zdobyli z rzutu karnego w 25 minucie spotkania zapewnił Zackiewicz.

Ostatecznie wynik meczu w 42 minucie ustalił Tomczyk. Po błędzie obrony gości i bramkarza zawodnik z numerem 10 ŁKS1926 przejął piłkę od obrońcy na polu karnym gości i przytomnie umieścił ją w siatce.