sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Wakacje na Orliku

„Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej” dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście odbył się „Moje Boisko Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza. Pomimo kapryśnej pogody, punktualnie w południe na rozpoczęcie sportowej imprezy stawili się zawodnicy zamieszkujący „starą” części miasta.

- Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się drużyna „Czerwonych goryli” z kapitanem Dawidem Dąbrowskim na czele. W finale, który rozstrzygnął się dopiero po dogrywce, po zaciętym i wyrównanym boju, zwycięscy pokonali drużynę „Niebieskich orłów” pod przywództwem Kacpra Zambrzyckiego – przekazuje Wojciech Klimaszewski, sędzia i głównym organizatorem turnieju, który jest także animatorem tego Orlka.
Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. W nagrodę otrzymali pamiątkowe koszulki i medale, które  ufundował i wręczył im dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0