Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Przetargi w poniedziałek

Główne zdjęcie
Łomżyńskie odcinki Via Baltica

W poniedziałek mają być ogłoszone pierwsze przetargi na łomżyńskie odcinki Via Baltica. „Uroczystość” odbędzie się przed południem w Stawiskach, a wezmą w niej udział m.in. Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk i wiceminister Jerzy Szmit oraz Krzysztof Kondraciuk dyrektor GDDKiA i Bohdan Paszkowski - wojewoda podlaski.

Zgodnie z wcześniejszymi naszymi informacjami – potwierdzonymi także dzisiaj - ogłoszenia będą dotyczyć tzw. zadań 5 i 6 czyli odcinków Via Baltica od Kisielnicy do Stawisk i od Stawisk do Szczuczyna. Pierwszy z nich ma 16 km długości, drugi 18 km długości.

„Łomżyński” odcinek Via Baltica od Ostrowi Mazowieckiej po Szczuczyn podzielono na 6 zadań. Dwa z nich – zadania nr 3 i 4 - stanowią obwodnicę Łomży.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę