Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lipca 2021 napisz DONOS@

„Radość jak wiosna otwiera pąki zamkniętego w sobie człowieka”

Każdy z nas w życiu szuka celu dla siebie. Każdy o czymś marzy, myśli, coś planuje. O wielu sprawach czasami nie chce i nie może mówić, gdyż bezmoc zatyka w środku.

Często czyny mówią za siebie. Jednak mimo wszystko nasze życie dalej przepełniają troski, serce ogarnia gorycz. Wszelkie nadzieje na szczęście gdzieś się rozwiewa. Kłopoty dnia codziennego dopadają wszechmocą i straszą depresją. Zamartwiamy się przeszłością i przyszłością. Nie możemy i nie chcemy dalej żyć. Ale czy tak musi być…?
Przecież wystarczy pomyśleć o szczęśliwych dniach, kiedy śmiałyśmy się i tańczyłyśmy beztrosko jak dzieci. Gdzieś w swoich wspomnieniach potrafimy starannie odnaleźć te piękne chwile, kiedy żadna chmurka nie zasłaniała nam nieba, a życie opływało dostatkiem radości, miłości, serdeczności i szczęścia.
Nasze życie jest nazbyt krótkie, a nasz świat zbyt mały, by uczynić z niego pole bitwy.
Napełniajmy więc na wiosnę swoją głowę myślami o nadziei na lepsze jutro, napełniajmy serce pokojem, a usta uśmiechem – wtedy wszystko się odmieni.
Są przecież wspaniali ludzie, miłe słowa, które jak nowo narodzone gwiazdy spadają z nieba, a kromki chleba dają początek nowego, dobrego życia.
Anna Dąbrowska

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę