Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 23 czerwca 2021 napisz DONOS@

„Nasze zdrowie w naszych rękach”

Rok 2005 Rokiem Praw Pacjenta i Edukacji

W roku 2005 będziemy realizowały wspólnie następujące cele, aby poprawić sytuację pacjentów w całym kraju.

• Stworzymy platformę dla wymiany informacji i doświadczeń do wypracowania wspólnych działań opartych na ścisłej współpracy.

• Poprzez edukację zbudujemy świadomość w zakresie praw pacjenta i społecznych postaw humanitarnych.

• Podejmiemy działania w kierunku forum pacjentów onkologicznych o zasięgu ogólnopolskim w celu włączenia się do współpracy z organizacjami pacjentów Unii Europejskiej, by mówić o problemach chorób nowotworowych jednym silnym głosem.

• Pozyskamy media dla ruchu organizacji pacjentów z chorobami nowotworowymi i skorzystamy z ich pomocy w edukacji i informowaniu społeczeństw o problemach dotyczących potrzeb polskiej onkologii, jak również potrzeb pacjentów onkologicznych.

• Będziemy dyskutowały nad nowymi rozwiązaniami, mającymi na celu uzdrowienie systemu opieki zdrowotnej oraz będziemy analizowały rolę pacjentów w procesie podejmowania decyzji dotyczących uzdrawiania tego systemu.

• Będziemy nadal analizowały ograniczoną dostępność do profilaktyki i nowoczesnych metod terapii, jak też niehumanitarnych procedur w służbie zdrowia polegających na ograniczeniu dostępności chorych do leków.

Pacjentki onkologiczne

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę