Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Ożywić Łomżyńskie Towarzystwo Fotograficzne

Główne zdjęcie
fot. Leszek "Lesio" Wiśniewski

Ponad 20 osób zgłosiło chęć ożywienia działalności Łomżyńskiego Towarzystwa Fotograficznego, założonego w 1973 r, a od pewnego czasu działającego w ograniczonym zakresie. Chodzi także o utrzymanie ciągłości tego znanego kiedyś w kraju i prężnie działającego stowarzyszenia twórczego.

Odbyło się spotkanie organizacyjne, a kolejne zaplanowano na środę 26 stycznia, o godzinie 18.oo. Przytulnego pomieszczenia do spotkań użycza Paweł Bełdowicz z firmy "Selenit"-Aleja Legionów 45. Adres do korespondencji: Lomża, ul.Mickiewicza 15 a

Bolesław Deptuła
Foto: fot. Leszek
Foto: fot. Leszek
Foto: fot. Leszek
Foto: fot. Leszek
Foto: fot. Leszek
Foto: fot. B.Deptuła

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę