Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@
nowości

new.

Witam! 23 marca w "Galerii pod Arkadami" o godzinie 18, odbędzie się wernisaż wystawy moich fotografii.Zapraszam.  Rozpoczynam wiosenne porządki. Na początek w "Akt-ach".   Wkrótce kolejne zmiany.  kontakt: tel.: (+48) 0 608 846 250 e-mail: lesiot@poczta.onet.pl
Foto:
Foto: fotka wykonana przy pomocy
Foto:
Foto:
Leszek Wiśniewski
pt, 03 czerwca 2005 11:20
Data ostatniej edycji: cz, 01 marca 2007 09:08:19

Jak wykonać apatrat cz.I - puszka po orzeszkach.

Aparat.

Jak z puszki po orzeszkach wykonać aparat.

Po opróżnieniu puszki z orzeszków, należny wytrzeć puszkę z resztek tłuszczu i okruszków. Ze względu na ostre krawędzie Musisz uważać, przed włożeniem materiału fotograficznego należy np.: okleić taśmą klejącą.

Kolejnym etapem będzie wykonanie małego otworu w puszce. Doskonale do tego nadaje się miejsce łączenia blachy. W spawie wykuwamy cyrklem otworek, nie za duży, taki aby było widać czubek ostrza z drugiej strony otworu. Jak się uda zmierzyć to, średnica będzie wynosić od 0,1 do 0,5 mm. Co daje przysłonę od 70 do 400.

Do wykonania wieczka potrzebny będzie ciemny, gruby papier. Wycinamy okrąg, o nieco większej średnicy do puszki. Oklejamy krawędż paskiem papieru, szerokości około 6 cm . Powstanie płytki otwarty cylinder. Wycinamy mały prostokąt, tak żeby odsłonić otworek. Wycięcie będzie spełniało rolę przysłony.

Tak wykonanym aparatem można już robić zdjęcia. Należy jednak pamiętać że ładowanie i wyjmowanie filmu (materiału fotograficznego) wykonywać należy w ciemności.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę