Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

2. Okiem społecznika

Inicjatorem zorganizowania Kwesty na renowację zabytków cmentarnych w Łomży jest wielce zasłużony dla regionu Wiktor Grochowski, społeczny opiekun zabytków - moim zdaniem warto następne kwesty nazywać Jego imieniem (Zmarł w 2009 r.) Podczas wizyt w łomżyńskim Muzeum opowiadał o inspiracji Kwestą Powązkowską Jerzego Waldorffa, znalazł sojuszników i jako przewodniczący Komisji Opieki nad Zabytkami przy PTTK w Łomży załatwił niezbędne zezwolenia. Kwestę (pierwszą w 1984 r.) urządzili społeczni opiekunowie zabytków: Wiktor Grochowski, Sylwester Banaśkiewicz, Bolesław Deptuła - a datki pomagali zbierać: harcerze oraz członkowie Towarzystwa Numizmatycznego i Łomżyńskiego Towarzystwa Fotograficznego. (Fot. B. Deptuła)

Bolesław Deptuła
cz, 11 listopada 2010 13:27
Data ostatniej edycji: śr, 26 stycznia 2011 13:59:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę