Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Sprzątanie Świata - Polska 2011”

 

 

 

Wzorem lat poprzednich, za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Łomży, Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w Drozdowie, włączył się do akcji Sprzątanie Świata – Polska 2011 w dniach 16-18 września 2011 roku pod hasłem: „Lasy to życie – chrońmy je”.

Łącznie w akcji brało udział 700 uczniów, którzy zebrali około 36,6 m3 śmieci i odpadów. Posprzątali oni swoje miejscowości i tereny przyległe, a także tereny wokół szkół. Wszystkie odpady zostały umieszczone w workach i ustawione wzdłuż dróg, skąd wywiezione zostały na wysypisko śmieci.

 

 

 

 

ŁPKDN
pon, 03 października 2011 14:14
Data ostatniej edycji: śr, 19 października 2011 10:03:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę