Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Narodowo przy tenisowych stołach

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Monika Narolewska z Łomży wśród dziewcząt i Daniel Puchalski wśród chłopców – to zwycięzcy III Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kadetów w Tenisie Stołowym. Turniej rozegrano w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich. W sumie wzięło w nim udział 121 osób. Młodzi tenisiści stołowi w ten sposób uczcili kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Z pośród łomżyńskich tenisistów zdecydowanie lepiej zaprezentowały się dziewczęta. Poza Moniką Narolewską reprezentantką SKTS Łomża, która wygrała turniej, w pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze trzy łomżanki: Sylwia Trzonkowska – na 6. pozycji, Wioletta Staniurska – 7 i Edyta Szabłowska 9.
Wśród chłopców najlepszy z łomżan - Łukasz Lubiejewski zajął 17 miejsce. Zwycięzcy turnieju wezmą udział w II Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym, który ma być rozegrany w grudniu w Czarnkowie k. Poznania.


Wyniki:
Wśród dziewcząt:
1. Monika Narolewska (1992) SKTS Łomża
2. Karolina Starzyńska (1991) Plams Suchowola
3. Katarzyna Jarmoszko (1990) Plams Suchowola

Wśród chłopców:
1. Daniel Puchalski (1991) Słoneczny Stok Białystok
2. Piotr Anchim (1990) Dojlidy Białystok
3. Marcin Goss (1990) Słoneczny Stok
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę