Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

II edycja konkursu literackiego „Pokonać los"

Pierwsza edycja, której pomysłodawczynią była Anna Dąbrowska odbyła się w roku 2000.

Zapraszamy wszystkie osoby, które zetknęły się z chorobą nowotworową o zapisanie i przekazanie innym swoich przeżyć, przemyśleń - słowem o przedstawienie na forum publicznym, jak wyglądała ich walka z chorobą. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które same chorowały na raka, członkowie ich rodzin, przyjaciele i inne osoby, których choroba dotknęła - w różny sposób.
Prace można składać w siedzibie Stowarzyszenia Al. Piłsudskiego lla p. 410 w godz. 10.00 13.00 - w wersji pisemnej i elektronicznej; można również przesłać pocztą lub elektronicznie na adres: amazonki.lomza@gmail.com.
Na prace czekamy do połowy września, a wyniki będą ogłoszone podczas akcji: „Październik Miesiącem Szansy - Zdążyć przed rakiem".

Helena Putkowska
śr, 08 września 2010 11:52
Data ostatniej edycji: śr, 08 września 2010 11:54:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę