Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Która apteka ma dyżur sprawdzisz w... BIP-ie i Dzienniku Urzędowym województwa podlaskiego

W Łomży jest 31 aptek. To jak pracują i która z nich kiedy będzie miała dyżur teraz ustalają radni. Podczas środowej sesji przyjęli oni specjalną uchwałę. Określiła ona rozkład czasu pracy poszczególnych aptek, a także harmonogram ich nocnych i świątecznych dyżurów do końca roku.

Uprawnienia radnych do ustalania godzin pracy aptek i ich dyżurów radnym daje Prawo Farmaceutyczne. Faktycznie jednak radni przyklepali tylko to co przedstawiła im Okręgowa Izba Aptekarska w Białymstoku, z którą formalnie treść uchwały trzeba było skonsultować.

W załącznikach publikujemy przyjęte przez radnych rozkład czasu pracy aptek ogólnodostępnych w mieście Łomży, oraz dyżury aptek według miesięcznych grafików.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę