Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

ZAMIESZKAJ Z NAMI !

Odwiedzając swoją wymarzoną szkołę wstąp do nas . . . I Z O S T A Ń !

 

Do Twojej dyspozycji oprócz pokoju, w którym masz swoje łóżko, stolik i szafę otrzymujesz możliwość korzystania z siłowni i boiska do koszykówki i piłki nożnej, jak również stołu do ping ponga.

Na stołówce codziennie czeka na Ciebie ciepły obiad składający się nie tylko z zupy i drugiego dania, ale również w niespodzianki, jaką jest deser.

 Możesz też zaimponować swoim zdolnościami kucharskimi przyjaciołom, gdyż na każdym piętrze znajduje się doskonale wyposażona kuchnia.

 Jest też świetlica, a w niej telewizor, zestaw kina domowego oraz dekoder z pełnym pakietem kanałów. W wolnym czasie na pewno nie będziesz się nudzić!

 W naszej pracowni komputerowej zawsze możesz napisać list do koleżanki, odrobić pracę domową, ale też poznawać Świat surfując po nieodgadnionych stronicach Internetu.

 Wychowawcy bardzo chętnie spędzają z nami czas podczas warsztatów i kół zainteresowań.Mamy możliwość wykazać się zdolnościami artystycznymi, głównie aktorskimi, wokalnymi i malarskimi.

 Jeśli masz ochotę aktywnie uczestniczyć w życiu internatu, możesz zaangażować się w działalność sekcji kulturalno – naukowej, sanitarnej, sportowej oraz Młodzieżowej Rady Internatu.

 Dużym plusem jest lokalizacja. Internat usytuowany jest w centrum miasta. Wybierając się na krótki spacer trafisz do kina, kościoła, a także zrobisz zakupy.

Iwona Puciłowska
wt, 19 maja 2009 08:53
Data ostatniej edycji: wt, 19 maja 2009 09:02:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę