Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Uroczystości i imprezy

OTRZĘSINY 

            25 września 2008 roku do grona mieszkańców internatu uroczyście zostali przyjęci wychowankowie klas I. Starsi mieszkańcy przygotowali dla nich szereg konkurencji, w których tzw. koty musiały wykazać się nie tylko inteligencją ale również sprytem.Przy dźwiękach muzyki przyprawiającej o dreszcze jedli dżdżownice ustami wyjmowali kozie bobki z kisielu, jeździli samochodem, chodzili po rozżarzonych węglach, a nawet jedna wychowanka leciała samolotem.Gdy najmłodsza część naszych mieszkańców udowodniła, że jest godna miana „członka społeczności internatowej” złożyła uroczystą przysięgę, a następnie wraz ze starszymi kolegami i koleżankami bawiła się na dyskotece.  

DZIEŃ CHŁOPAKA 

             Kolejną internacką imprezą był „Dzień Chłopaka”. Dziewczęta z tej okazji przygotowały program artystyczny.Młode kobietki wykonały utwór Danuty Rinn  „Gdzie Ci mężczyźni”, recytowały wiersze oraz złożyły życzenia chłopakom.Chłopcy otrzymali też skromne upominki, po czym wspólnie oddali się tańcom i hulankom na internackiej stołówce.  

WYBORY DO M. R. I. 

             Po trwającej blisko dwa tygodnie kampanii wyborczej przyszedł czas na podjecie przez młodzież decyzji kto w tym roku szkolnym będzie ich reprezentował w Młodzieżowej Radzie Internatu.Każdy mieszkaniec miał prawo oddać swój głos na jednego z sześciu kandydatów.Frekwencja była prawie 100%, a każdy oddany głos był ważny.Zwyciężyła Diana Świrydziuk, a jej zastępcą został Marcin Skrocki.  

DZIEŃ NAUCZYCIELA 

         W dniu 15 września 2008 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela.Pięknie wykonane utwory wywołały uśmiech nie tylko na twarzach nauczycieli, ale też młodzieży uczestniczącej w uroczystości, a skecz wykonany przez chłopców z sekcji kulturalno – oświatowej rozbawił całą salę.         Zwieńczeniem programu artystycznego było złożenie życzeń oraz wręczenie kwiatów dla pani kierownik i wychowawców.

Foto: Dzień Chłopaka
Foto: Dzień Chłopaka
Foto: Dzień Nauczyciela
Foto: Dzień Nauczyciela
Foto: Wybory do MRI
Foto: Wybory do MRI
Foto: Otrzęsiny
Foto: Otrzęsiny
Iwona Puciłowska
nie, 02 listopada 2008 18:16
Data ostatniej edycji: nie, 02 listopada 2008 19:03:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę