Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Andrzejki 2008

W ten magiczny wieczór wraz z zapadającym zmrokiem na scenę weszły dziewczęta, aby wystąpić przed pozostałą częścią młodzieży. Rozpoczęły przedstawieniem pt. „O Zuzannie, co nie chciała być panną”.

Kolejną częścią wieczoru były zwyczajowe wróżby, w których z radością brali udział nie tylko wychowankowie, ale również wychowawcy,

p. kierownik, jak również najważniejszy gość p. dyrektor SPOZ.

            Po części artystycznej nadszedł czas na coś, na co młodzież od dłuższego czasu z utęsknieniem czekała, a mianowicie – wspólną zabawę przy muzyce. W trakcie dyskoteki odbyła się zbiórka pieniędzy na schronisko Arka w Łomży oraz Konkurs na Najlepiej Przebraną Osobę.

Iwona Puciłowska
wt, 16 grudnia 2008 09:11
Data ostatniej edycji: wt, 16 grudnia 2008 09:22:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę