Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 lipca 2022 napisz DONOS@

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Agata Komorowska nie, 25 lutego 2018 21:06

Dnia 21 października 2015r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem "Świat bez uzależnień i używek". Przypominamy, iż konkurs zorganizowano w ramach działań Programu Profilaktycznego "Baw się grzecznie i bezpiecznie". Komisja konkursowa przyznała: I miejsce Nataszy Poniat, II miejsce Miłoszowi Twarowskiemu, a III miejsce Krzysztofowi Siekierda. Przyznano również trzy wyróżnienia , które zdobyli: Lena Godlewska, Nikola Zając i Szymon Żukowski. Serdecznie gratulujemy !!!

Zajęcia na basenie

Agata Komorowska nie, 25 lutego 2018 21:00

Rozpoczęliśmy zajęcia na basenie. W każdy poniedziałek na godzinę 9-tą na basen idą dwie grupy przedszkolaków, jedna grupa młodsza i jedna grupa starsza. Niektóre przedszkolaki nie mogły doczekać się zabaw w wodzie. Inne dzieciaki były pełne obaw, ale pod czujnym okiem pań Instruktorek wszelkie obawy szybko zniknęły.

Zawody sportowe

Agata Komorowska nie, 25 lutego 2018 20:52

W środę 07 października dzieci z grup 5 –latków wzięły udział w zawodach sportowych organizowanych w ramach realizowanego w naszym przedszkolu programu profilaktycznego ,,Baw się grzecznie i bezpiecznie” w zakresie "Łomżyńskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz patologii społecznej na 2015 rok".

Wodna Olimpiada Przedszkolaków

Agata Komorowska nie, 06 września 2015 23:25

W dniu 11 czerwca na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 odbyła się druga już z rzędu Wodna Olimpiada Przedszkolaka, w której udział wzięło 8 łomżyńskich przedszkoli.

Kolejne wyróżnienie dla Zuzi !

Agata Komorowska pon, 01 czerwca 2015 09:45

Kolejny raz Zuzia Wróblewska z grupy sześciolatków wróciła z konkursu z Wyróżnieniem. Tym razem nasza wychowanka wzięła udział w 8. już edycji Festiwalu BIG BIT w kategorii -uczniowie do III klasy szkoły podstawowej i zaśpiewała utwór z repertuaru Ireny Santor "Piosenka o sąsiedzie". Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem "Cztery pory roku". Gratulujemy !!!

Konkurs "Brzechwa i Tuwim dzieciom"

Agata Komorowska pon, 01 czerwca 2015 09:39

W piątek 15 maja 2015 w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem ,,Brzechwa i Tuwim dzieciom”. Do konkursu zgłosiło się 43 dzieci z całego przedszkola, których do występu przygotowywali rodzice w domu.

Brawo Zuzia !!!

Agata Komorowska pon, 01 czerwca 2015 09:32

Wspaniałą niespodziankę sprawiła wszystkim Zuzia Wróblewska z grupy sześciolatków zdobywając Wyróżnienie na XXIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków p.h. "Mama, tata i ja" w Białymstoku. Festiwal odbył się 15 maja 2015r w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Dziękujemy Zuziu ! Gratulujemy i życzymy otwartych drzwi do dalszej kariery!!!

Mini Playback Show 2015

Agata Komorowska pon, 01 czerwca 2015 09:27

Zostać prawdziwą gwiazdą, występować na największych scenach i mieć miliony fanów. To marzenia niejednego przedszkolaka. W środę 29 kwietnia to marzenie mogło się urzeczywistnić. Wszystko to za sprawą festiwalu Mini Playback Show organizowanego przez Miejski Dom Kultury i Publiczne Przedszkole Nr 8.

Przedszkolny Turniej Tańca Nowoczesnego

Agata Komorowska pon, 01 czerwca 2015 09:27

Kolejny wyjazd i kolejny sukces. Nasze przedszkolaki znów na podium. We wtorek 28 kwietnia nasz przedszkolny zespół taneczny wybrał się do Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy, gdzie odbył się Przedszkolny Turniej Tańca Nowoczesnego. Szalone rytmy porwały wszystkich do wesołej zabawy. Było kolorowo i głośno. Nasze dziewczynki na scenie zaprezentowały się na prawdę wspaniale i wspólnymi siłami wywalczyły II miejsce. Naszym tancerkom serdecznie gratulujemy!!!

XXIII Festiwal Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"

Agata Komorowska wt, 05 maja 2015 23:19

W środę, 22 kwietnia w sali widowiskowej MDK-DŚT odbyły się eliminacje miejskie XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków ph. „Mama, tata i ja". Festiwal ten zakończył się ogromnym sukcesem dla naszych przedszkolaków, szczególnie dla jednej z naszych wychowanek. Zuzanna Wróblewska z grupy 6- latków otrzymała wyróżnienie specjalne z przepustką do Białegostoku, gdzie będzie reprezentować nasze miasto.

Konkurs Mój dom - moja rodzina"

Agata Komorowska wt, 05 maja 2015 23:15

17 kwietnia dwoje naszych przedszkolaków: Szymon Malinowski oraz Kamila Kozłowska, wzięło udział w konkursie recytatorskim pod hasłem "Mój dom - moja rodzina"

Nasze sukcesy, dyplomy 2014/2015

Agata Komorowska cz, 30 kwietnia 2015 09:08

Prezentujemy Państwu sukcesy i dyplomy naszych przedszkolaków za rok szkolny 2014/2015

Konkurs "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"

Agata Komorowska śr, 22 kwietnia 2015 22:02

16 kwietnia wzorem lat ubiegłych w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży odbyły się eliminacje powiatowe do konkursu recytatorskiego ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”.

Brawo Szymon !

Agata Komorowska so, 07 marca 2015 17:25

W piątek 27 lutego 2015 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łomży odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Rymy wspaniałe, mądre, śmieszne, niebywałe". Sukcesem zakończył się występ Szymona Malinowskiego , który za recytację wiersza "Okulary"otrzymał Wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy ! W konkursie wystąpiły także Aniela Korsan w wierszu "Igła" i Maja Krzoska w wierszu "Samochwała".

STOP UZALEŻNIENIOM

Agata Komorowska śr, 04 marca 2015 22:40

We wtorek 30 września rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "STOP UZALEŻNIENIOM." Z wielu wspaniałych prac komisja konkursowa wybrała 3, które swoim wyglądem najbardziej przykuwały uwagę oraz najlepiej odzwierciedlały problem uzależnień.

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Łomży wyróżnione na Gali Mistrzów Odkrywania Talentów

Agata Komorowska śr, 04 marca 2015 22:36

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Łomży może pochwalić się nie lada wyczynem. Jako jedno z niewielu przedszkoli w całej Polsce, zostało wyróżnione w konkursie na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu i organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych, zorganizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Wodna Olimpiada Przedszkolaka

Agata Komorowska śr, 04 marca 2015 22:32

Trzecią edycję programu zajęć ruchowych w wodzie z elementami nauki pływania dla łomżyńskich przedszkoli „Podwodne przedszkole” zakończyła WODNA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA.

Przedszkole w ruchu

Agata Komorowska pon, 16 czerwca 2014 19:23

Nasze przedszkole uzyskało zaszczytny tytuł "PRZEDSZKOLA W RUCHU" nadany przez Ministra Edukacji Narodowej. Tytuł ten mogły zdobyć placówki, które uczestniczyły w Ogólnopolskiej Akcji "Ćwiczyć każdy może" podejmując działąnia na rzecz aktywnośći fizycznej w przedszkolu i poza nim. Organem wspierającym akcję był Ośrodek Rozwoju Edukacji. Tytuł ten stanowi nie lada wyróżnienie dla naszego przedszkola, tym bardziej, że uzyskanie go nie należało do najprostszych. W całej Polsce wiele placówek przystąpiło do akcji, ale tylko niektórym udało sięsprostać wymaganiom MEN.

BIG BIT 2014

Agata Komorowska pon, 16 czerwca 2014 18:36

23 maja 2014r w sali widowiskowej MDK-DŚT odbyła się siódma już edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT.

Autobusem po Europie

Agata Komorowska pon, 16 czerwca 2014 18:29

W związku z dziesiątą rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej ogłosiliśmy w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pod hasłem "Autobusem po Europie". Konkurs został rozstrzygnięty dnia 30 kwietnia 2014r.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę