sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
technikum weterynaryjne nr 7

Jestem uczniem klasy trzeciej gimnazjum w Ostrołęce. Już niedługo czeka przede mną ciężki wybór szkoły. Zdecydowałam się na kontynuację nauki w technikum ze względu na zdobycie zawodu, potrzebnych praktyk i możliwość zdania matury. Pragnę jednak dalej kształcić się na studiach. Niestety nie wiem jednak jakie jest zdanie innych o technikum weterynaryjnym nr VII. Nikt kogo znam nie może się o nim wypowiedzieć ponieważ nic nie wie. Interesuje mnie jaki jest tam poziom nauczania czy opłaca się tam dojeżdżać lub chociaż wynajmować stancje itp. Wiem że w Ostrołęce jest technikum weterynaryjne jednak nie biorę go pod uwagę ze względu na wyniki uczniów i fakt że nie chcę całe życie chodzić do szkół które są dwa kroki od mojego domu. (Tak mieszkam koło tej samej ulicy na której znajduje się zs2 w Oce).Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: technikum weterynaryjne nr 7

Jeśli masz u siebie podobną szkołę to bez sensu dojeżdżać do Łomży. Dostanie się na wymarzone studia wyższe zależy od wyników matury, a jak sam w domu nie poświęcisz dużo czasu na naukę do matury to żadna szkoła średnia Cię do niej nie przygotuje i nie zagwarantuje jej zdania.
Znam wiele osób po Wecie czy Budowlance, które ukończyły studia i mają obecnie robotę, a znam też absolwentów 2 czy 3 LO ,którzy nie mogą znaleźć pracy. Nie ma na to reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: technikum weterynaryjne nr 7

Dołączam się do pytania, tez jest w podobnej sytuacji, tyle, że mam bliżej do Łomży. Chciałbym poznać opinie na temat tej szkoły. A na jaki kierunek się wybierasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Madeleine14

Myślałam o weterynarii. Oczywiste jest to że wszystko zależy ode mnie ale kadra nauczycielska też ma duży wpływ. Moim zdaniem o wiele lepiej uczyć się w szkole gdzie nauczyciele zarażają pasją do zawodu i jednocześnie kładą naciska na przedmioty takie jak biologia i chemia. Jestem świadoma że ten kierunek nie oznacza że będę ratowała " słodziutkie pieseczki i koteczki przed potworami które się nad nimi znęcają" wiem że to ciężka praca nie zawsze we własnym gabinecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: technikum weterynaryjne nr 7

przygotowanie do zawodu na pewno, przygotować do matury musisz się sama i to najważniejsze co musisz wiedzieć o nauczaniu w wecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0