piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPK i bilety w tel i dworzec

Jestem ciekawa czy wprowadza w końcu rozkłady na kom bo jak czytałam to to obiecywali,lub np płacenie za parking telefonem.Czy wiadomo co z budową nowego dworca było głośno i cisza ostatnio natknęłam się na profil na fb o coś takiego https://www.facebook.com/DWORZEC.LOMZA?ref=hl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK i bilety w tel i dworzec

Nowy dworzec to jeszcze dosyć odległa perspektywa. O ile się nie mylę, to do końca I kwartału tego roku ma dopiero zostać wyłoniona firma do PPP.

Co do biletów MPK w telefonach, to bardzo cieszy mnie takie rozwiązanie. Łomża, co raczej powszechnie wiadomo, jest miastem z którego wiele ludzi wyjeżdża i wraca tylko co jakiś czas. Z usług miejskiego przewoźnika korzystam dosłownie kilka razy w roku i właśnie wtedy gdy już mi się zdarza taka potrzeba, to nie mam gdzie kupić biletu, bo w miejscu do którego wracam zwyczajnie nie można nigdzie go nabyć. Rzekomo od lutego ów bilet będzie można nabyć przez aplikację na smartfony, ale również poprzez zwykłe połączenie, którego koszt ma być doliczony do rachunku za telefon.

Z tego miejsca chciałbym pogratulować MPK bardzo pozytywnej decyzji. To dobry krok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org